kabriolet jako samochód zastępczy we Wrocławiu

Samochód zastępczy z OC sprawcy Wrocław

Samochód zastępczy z OC sprawcy: formalności

Kiedy jesteśmy uczestnikiem wypadku, a szkoda powstała nie z naszej winy, to ubezpieczyciel osoby, która tę szkodę dokonała, nie tylko zwraca nam koszt naprawy naszego samochodu, ale również zapewnia nam samochód zastępczy.
Samochód zastępczy z OC sprawcy, należy nam się na czas naprawy naszego auta, czyli od momentu dokonania się  szkody do momentu odebrania naszego samochodu z warsztatu. Towarzystwa ubezpieczeniowe współpracują z wypożyczalniami na terenie całego naszego kraju i bez względu na to, gdzie szkoda miała miejsce, a gdzie my sami mieszkamy, pobliska wypożyczalnia dostarczy nam samochód zastępczy Wrocław na przykład również jest objęty takim zasięgiem i jeżeli mieszkamy tam, to auto zastępcze również otrzymamy.

Ta usługa działa w miastach jak Wrocław

Natomiast jeżeli szkoda naszego samochodu była wyliczona przez ubezpieczyciela jako szkoda całkowita to auto zastępcze na koszt ubezpieczyciela należy nam się tylko do czasu wypłacenia przez ubezpieczyciela odszkodowania.
Jeżeli jesteśmy osobą prywatną też należy nam się samochód zastępczy, jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą również i przede wszystkim mamy prawo do tej usługi.
Jednak prawdą jest, że nie możemy korzystać z zastępczego auta w nieskończoność.
Najlepiej jeżeli mamy zgodę ubezpieczalni i korzystając z określonej wypożyczalni, pozostawimy wszelkie formalności firmie podstawiającej nam samochód.