samochód zastępczy HDI

Jeśli przytrafiła ci się kolizja, a twoje auto zostało uszkodzone i jest niezdolne do działania, a sprawcą kolizji jest kierowca, mający wykupioną polisę OC w HDI możesz bezgotówkowo wynająć samochody zastępcze. Może to być równie samochód zastępczy HDI Warta na czas naprawy, samochód zastępczy z polisy OC -HDI, a także auto zastępcze bezgotówkowe z polisy OC HDI. Już większość dostępnych wypożyczalni na rynku oferuje taką propozycję. Można jak najbardziej dokupić do swojego ubezpieczenia HDI, tak aby korzystać z samochodów zastępczych, a również z opon i szyb. W ramach pakietów oferowana jest kompleksowa pomoc. Firma podejmuje próbę naprawy auta na miejscu wypadku, jeśli się nie uda – holuje samochód do warsztatu.bus zastępczy
W razie wypadku wystarczy zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta i poinformować o zaistniałej sytuacji. Konsultant wyśle do Państwa pomoc drogową. Największą zaletą jest fakt, że nie zapłacą Państwo nawet grosza za wykonaną usługę usprawnienia na miejscu zdarzenia, jedynie za same użyte do naprawy części.
Już nie muszą Państwo w tej trudnej chwili nerwowo szukać telefonu i dzwonić po pomoc do znajomych czy też rodziny. Nie trzeba wykonywać kilku telefonów, wystarczy tylko jeden.