bmw kokpit

Lotnisko i wypożyczalnia aut w miastach Wrocław, Legnica, Kłodzko

Lotnisko Wrocław to jedno z międzynarodowych lotnisk w Polsce, port lotniczy położony 10 km od centrum Wrocławia.
Obsługuje loty międzynarodowe i krajowe, w okresie letnim wylatuje z niego dużo samolotów charterowych obsługujących wycieczki międzynarodowe i grupy turystyczne.
Bardzo dobry jest dojazd do lotniska zarówno komunikacją miejską, jak i taksówką i samochodem, znajduje się tam parking na 2000 miejsc, zawsze więc można zostawić spokojnie swój samochodów w bezpiecznym miejscu.
Lotnisko współpracuje z największymi touroperatorami w naszym kraju, obsługuje loty sieciowe, które proponują loty w przesiadkami, a bazy swoje posiadają tam przewoźnicy nisko kosztowi tacy jak Ryanair.
Pasażerowie na lotnisku we Wrocławiu są obsługiwani szybko i sprawnie nie czekają długo na swoje bagaże, docenili dbałość lotniska o pasażera i nadali lotnisku tytuł najbardziej przyjaznego lotniska pasażerom w Polsce.
Lotnisko ma również wszelkie udogodnienia i usprawnienia dla osób niepełnosprawnych, można tam również zamówić asystenta osoby niepełnosprawnej, który pomoże takiej osobie poruszać się po lotnisku aż do momentu zaprowadzenia jej do samolotu.
Istniejące tam liczne sklepy w strefie wolnocłowej znanych firm i marek
są licznie odwiedzane przez osoby czekające na swój wylot, a w restauracjach pasażerowie mogą się posilić. Co ważne, działają tam liczne wypożyczalnie samochodów, ale najlepsza to taka, która oferuje samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji, a takowe funkcjonować mogą w takich miejscowościach jak Legnica, Zgorzelec, Kłodzko czy Milicz.