Mercedes zastępczy z Generali i PZU

Kto daje bezpłatny samochód zastępczy?

Kolizja? Weź auto zastępcze

Mieliśmy kolizję, nie z naszej winy, nasz samochód został unieruchomiony, został uszkodzony tak, że nie można go używać. W przypadku gdy na miejscu kolizji była policja, a my otrzymaliśmy potrzebne nam zaświadczenia oraz numer polisy ubezpieczeniowej sprawcy, ubezpieczyciel przysyła do nas rzeczoznawcę, który określa wartość szkody.
Od niedawna dla osób prywatnych, dobrą usługą jest korzystanie z samochodu zastępczego. Samochód zastępczy z OC sprawcy należy nam się od momentu rozpoczęcie naprawy naszego, uszkodzonego samochodu do momentu odebrania go z warsztatu. Jeżeli ubezpieczyciel wyliczył nam szkodę całkowitą, możemy korzystać z opcji samochodu zastępczego do momentu wypłacenia nam odszkodowania na szkodę całkowitą.

Samochód zastępczy – wybór odpowiedniej wypożyczalni we Wrocławiu

Pracownicy poszczególnych wypożyczalni na terenie całego naszego kraju, mają podpisane umowy z firmami ubezpieczeniowymi i na podstawie zaświadczenia od policji i numeru polisy sprawcy, załatwiają wszelkie potrzebne formalności, my jedynie otrzymujemy od nich samochód.
Bez względu na miejsce naszego zamieszkania i miejsce dokonania się kolizji zawsze i wszędzie ma miejsce taka usługa. Możemy otrzymać samochód zastępczy Wrocław gdy jest naszym miejscem zamieszkania, a kolizja miała miejsce w Warszawie.

Zastępczy od towarzystwa ubezpieczeń

Towarzystwa ubezpieczeniowe, jak np. PZU, Warta, Ergo Hestia, Link 4, MTU, TUW TUZ, Compensa, Generali, dzisiaj szybko dokonują wszelkiego rodzaju wypłat odszkodowań, by nie ponosić dodatkowych niepotrzebnych kosztów. Dlatego w przypadku szkody całkowitej samochodem zastępczym raczej nie nacieszymy się długo i szybko będziemy musieli go oddać, ponieważ po okresie wypłaty za wypożyczenie takiego auta płacimy już my sami.
Najlepiej jednak jest unikać wszelkich kolizji i nie korzystać z aut zastępczych na koszt sprawcy, omijać wszelkie niepotrzebne nam problemy.