proama zastepczy

Ubezpiecz swoje auto mądrze

Czy dokonując corocznego wykupienia ubezpieczenia OC, kierujemy się jakimś kryterium poza ceną? Z pewnością część kierowców tak, jednak w przeważającej większości, to cena danego ubezpieczyciela ma decydujące znaczenie w momencie podejmowania decyzji o tym, gdzie i na jakich warunkach ubezpieczyć nasz pojazd.
Jakie mogą być powody takiego zjawiska? Myślę, że przede wszystkim błędne przeświadczenie o tym, że „mnie” te sprawy nie dotyczą. W jakim celu mam dodatkowo płacić za ubezpieczenie szyby, skoro jeszcze nigdy nic złego mi się z nimi nie przytrafiło. Jaki sens jest, abym wykupował holowanie i samochód zastępczy, skoro poruszam się jedynie w obrębie swojej dzielnicy i samochodu używam jedynie w celu dostania się wygodnie na zakupy. Po co w końcu jest mi AC, skoro jeżdżę bezpiecznie i rozważnie. W moim wypadku są to tylko niepotrzebne wydatki.
Jak bardzo mylne i po prostu nie opłacalne jest to myślenie, może przyznać jedynie osoba, którą taka lub podobna logika wprowadziła w naprawdę duże wydatki. Jedynie osoba całkowicie nie ceniąca swoich pieniędzy, jest w stanie przyznać, że kilkadziesiąt złotych więcej w skali roku za Assistance, to cena zbyt wysoka, aby móc sobie na nią pozwolić.
Żeby nie być gołosłownym, spróbuje nakreślić ofertę jednej z dostępnej na naszym runku firm ubezpieczeniowych.
Jedną z największych i najbardziej konkurencyjnych agencji jest Proama, Co jest zawarte w oferowanym przez nich Assistance? Wśród standardowych punktów takich jak pomoc w przypadku zatankowania niewłaściwego typu paliwa, zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie, uszkodzenia opony. czy też problemów z akumulatorem, są też pozycje o wiele bardziej wykraczające poza standardowe warunki ubezpieczenia. W przypadku zaistniałego wypadku, jako osoba ubezpieczona zostaniemy, zostaniemy przetransportowani do placówki medycznej, Ten punkt dotyczy również osoby bliskiej. Jeśli zdarzenie będzie miało miejsce poza granicami Polski, zostanie zapewniona hospitalizacja dla kierowcy oraz pasażerów samochodu. Dodatkowo jeśli zaistnieje taka potrzeba, zostanie nam udzielona pomoc tłumacza.
A co stanie się z naszym samochodem? Zostanie on przewieziony do wybranego przez nas warsztatu, a po dokonanej naprawie odwieziony pod nasz dom. W czasie, gdy nasz samochód będzie przywracany do stanu z przed wypadku, wykorzystamy prawdopodobnie najkorzystniejszy z punktu widzenia kierowcy zapis o treści – samochód zastępczy Proama. Do 7 dni, Proama udostępni nam swój samochód zastępczy. Zapis ten nie dotyczy jedynie wypadku ale również kradzieży.
Biorąc pod uwagę niezaprzeczalne korzyści płynące z posiadania takiego ubezpieczenia, osoba która aktywnie i stale korzysta ze swojego samochodu, nawet przez chwile nie powinna się zastanawiać nad skorzystaniem z takiej oferty.

Tagi: