audi klapa

Auto zastępcze z OC w Link4 lub MTU

Spotkała Cię ta nieprzyjemność, że Twoje auto zostało uszkodzone w kolizji nie z Twojej winy i akurat w tym czasie najbardziej potrzebujesz auta? A może po prostu chciałbyś zabezpieczyć się na wypadek takiej sytuacji? Z nami nie musisz się tym martwić.
Jesteśmy dość młodą firmą, która zajmuje się kolizjami, wypadkami, pomocą drogową w ramach ubezpieczenia. Jeśli jesteś uczestnikiem zdarzenia, które zdarzyło się nie z Twojej winy to oferujemy Ci samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji. Wystarczy, że wykupisz nasz pakiet ubezpieczeniowy, który oferuje Link4 lub MTU.
To, że nie mamy jeszcze aż tak długiego stażu wcale nie powinno Cię to martwić. Wręcz przeciwnie. Będąc na rynku od paru lat, staramy się pozyskać jak najwięcej klientów. Zatem naszym priorytetem jest poszanowanie klienta i zrobienie wszystkiego co w naszej mocy aby czuł się on usatysfakcjonowany.samochó pod liściami
A więc nie zwlekaj i wykup nasz pakiet już dziś. Nie będziesz musiał się martwić o pomoc drogową czy lawetę, jeśli zepsuje Ci się auto czy też o auto zastępcze, jeśli Twoje ulegnie jakiejś stłuczce – samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji, a taki dostaniesz tutaj.
Posiadamy szeroki asortyment aut. Od Ciebie zależy jakiego auta potrzebujesz. Być może wystarczy Ci zwykła osobówka a może potrzebujesz większego auta dostawczego. Z naszą firmą to nie problem.
Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji lub w naszym biurze mieszczącym się w każdym większym mieście.